Haber

Tüy ve tozları temizleyen iPhone kılıfı üretildi!

Stitched Products isimli yeni bir teknoloji şirketi, elbisenize yapışan tüy ve tozları temizleyen yeni bir iPhone kılıfı piyasaya sürdü. Kılıf sadece telefonunuzu tozlardan korumakla kalmıyor aynı zamanda koyu renkli elbiselerinizde toz ve tüyler yapıştığında bunların hepsini topluyor. Youtube üzerinden yayınlanan bir video’da Stitched’in CEO’su Charles Shalhoub‘un elbisesine yapışan tüyleri temizlemek için gömleğinin her yerinde kılıfı gezdirdiğini izleyebilirsiniz.

Stitched Products, ürettiği telefon kılıflarının tüyleri, tozu, kepekleri ve hayvan tüyleri gibi istenmeyen şeyleri 4 sene boyunca temizleyebildiğini öne sürüyor. Şirket ayrıca kılıfların, kirli yüzeylerde bakterilerin çoğalmasını ve büyümesini engellediğini iddia ettiği yeni bir ürün için patent başvurusunda bulundu.

Kılıflar iPhone 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8 ve 8 Plus modeller için üretilmiş ve 4 farklı tasarım kullanılmış. Kılıflar kauçuk malzemeden üretilmiş ve 2 mm. kalınlığı sayesinde telefonlarınıza ciddi bir koruma sağladığını söyleyebiliriz.

 

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir