Künye

 

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Barış Medya

 

Genel Yayın Yönetmeni / Executive Editor

İzzet GÜVEN

izzet@izz-et.com

 

Yazarlar (Editörler) / Editors

Metin TAŞDEMİR

metintasdemir@izz-et.com

 

Bora SOYLU

borasoylu@izz-et.com

 

Sema DEMİRCİ

semademirci@izz-et.com

 

Ünsal BAHÇEKAPILI

unsalbahcekapili@izz-et.com

 

Kurumsal İletişim

iletisim@izz-et.com

 

Hukuk Danışmanı / Legal Consultant

Av. Barış Aslan

barisaslan@izz-et.com

 

Tasarım / Design

Fiji Home 2 Theme

 

Yazılım / Software

WordPress INC

 

Domain Servisi / Domain Service

godaddy.com

0 850 766 14 90

 

Yer Sağlayıcı & Barındırma / Location Provider

Akweb Bilişim Hizmetleri

Birlik Mah. Atışalanı Cad. No:143 – 53 Esenler – İstanbul

0 850 885 08 63

 

Tasarım Geliştirme / Design Development

Tuğrul CANDAN

tugrul@izz-et.com

 

 Ofis / Office

Arap Cami Mah. Tersane Cad. Kürekçiler Kapısı Sok. Orhon Han No:26/4 Karaköy

 

Telefon / Phone

0212 216 17 27

 

YAYIN İLKELERİMİZ

 

izz-et.com içerik olarak sadece doğru ve nesnel haberleri, bilgileri paylaşır. Tarafsız paylaşımlar yaparak toplumda teknolojiye yönelme ve kullanma kültürünü artırmayı hedefler. Yazılan tüm yazılar, yorumlar ve makaleler kontrolden geçtikten sonra yayınlanır. Sisteme kayıt olan kullanıcıların bilgileri kesinlikle 3. şahıslar veya kuruluşlar ile paylaşılmaz. İstek dışında haber mailleri gönderilmez, abone olduysanız dahi kaydınızı bizzat silebilirsiniz.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2017 izz-et.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları izz-et.com’a aittir. izz-et.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar izz-et.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

http://www.izz-et.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. izz-et.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the izz-et.com. However, sometimes the izz-et.com uses third parties to process your information. izz-et.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the izz-et.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

When you interact with the izz-et.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the izz-et.com and its services. When you use izz-et.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the izz-et.com cookies section of our full Privacy Policy.