Ve Diğerleri

Kadınlara verilecek en iyi 5 teknolojik hediye!

Bayanlara verilecek en güzel 5 teknolojik hediyeyi sizler için sıraladık. Bayanların en çok ilgisini çekecek tüm teknolojik hediyeleri bir araya getirdik. Bu sene trend olmuş hem güzel hem işlevsel bu hediyeleri bir yere not alacağınızı tahmin ediyoruz.

1 – Knomo Elektronista Crossbody Dijital Çanta

Knomo marka elektronista crossbody çantası ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. iPad’inizi, kalemleri, kredi kartlarını, bir şarj cihazını ve gün boyunca ihtiyacınız olacak birkaç pratik cihazlarınızı koyabileceğiniz cepler ve elek çantası mevcut. Kullanışlı kayışı çıkarın ve omzunun üzerinden geçirin. Çanta internette 199 dolar fiyat etiketiyle satılıyor .

2 – iPhone X


Fotoğraf meraklısı bir kız arkadaşınızmı var ? Yeni iPhone X, kamera kalitesi açısından tartışmasız en iyi Apple telefonu. Artı, edge-to-edge ekran, FaceID ve daha bir çok yenilikle geliyor. Apple bu harika telefonu Türkiye satış fiyatı ortalama 5500 – 6000 TL bandında ancak telefon operatörleri üzerinden faturanıza yansayacak şekilde taksitle satın alabilirsiniz.

3 – Master & Dynamic Kulak İçi Kulaklıklar

Şimdiye kadar gördüğünüz en mükemmel kulaklıkl desek yalan olmaz. Bu kulaklıklar adeta bir başyapıt, uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Gürültüyü ortadan kaldırır ve kaliteli, pürüzsüz bir ses imkanı sağlar. Gümüş, metal veya kahverengi olmak üzere 3 renk seçeneği mevcut. Kulaklığın satış fiyatı 400 Dolar.

4 – Lab-made Elmas Yüzük

Bu elmas yüzükler farklı nedeni ise elmasın laboratuvar ortamında üretilmiş olması. Sosyal bilinçli özel kadınlar için hazırlanmış en iyi hediye diyebiliriz. Tabiki fiyatı yüksek bir hediye ama aynı zamanda elmasların etik kaynaklı olduğından emin olmak isteyen kadınlar için etkileyici bir hediye bu yüzüklerin fiyatı 990 Dolardan başlıyor.

5 – Elektronik bacak masajı

Yorgun bacaklar kadar kadınları sıkan bir durum yoktur, Panasonic burada sizler için devreye giriyor. Bacağınızın herhangi bir bölümüne sarabileceğini bu harika masaj aleti ile uygun fiyatla masaj keyfine varmış olacaksınız. Öyleki istanbul’da bir saatlik masaj ücretine bu cihazı bayan arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Amazon üzerinden satış fiyatı 150 dolar.

 

 

2 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir